Camper en caravan naast elkaar
Geschreven door Techniek - Wout op 05. November 2004 17:29:06:
Antwoord op: Re: Motor VW LT 40 deel 2 geschreven door Kamiel op 05. November 2004 09:52:32:
Ha Kamiel, waarom de camper verkopen ??
Wij hebben hier ook dubbel op (nee ben geen kapitalist of hebberig) om de volgende reden, we hebben 3 kids en voor de vakanties houden wij de caravan omdat je niet simpel voor een weekendje of een aantal dagen de caravan uit de stalling gaat halen, de camper gaan we hier gebruiken om met regelmaat een weekend weg te gaan.
Ons inziens even de voordelen ....Caravan
Op vakantie heb je altijd een auto bij de hand dus niks in te pakken als je ergens heen wilt.
Geen risico dat je van de camping afgaat ergens naar toe en je plek weg is bij terug komst.
Niks inpakken als je een dagje ergens heen wilt ...Camper
Eenvoudig mee te pakken als je een weekend weg wilt
Geen gedonder om hem uit de stalling te halen (als je hem tenminste niet daarin zet)
Aankomen rijden en klaar
Onderweg heb je alles bij de hand
Wordt het wat laat dan kunnen de kids gewoon slapen in de alkoof of spelen in het woon gedeelte dus die houden het ook langer vol.Kortom (in ons geval) de caravan is betaald en de stalling kost 100 euro per jaar, de camper is wegenbelasting vrij en kost 150 euro per jaar aan verzekering
wanneer de caravan in de stalling staat kost hij verder niets dus zonde om weg te doen wat je verkoopt ben je immers kwijt.Je hoeft niet beide te behouden natuurlijk maar ons bevalt het prima zo.
- Re: Camper en caravan naast elkaar Kamiel 06.11.2004 00:45 (1)
- Re: Camper en caravan naast elkaar Techniek Alexander 06.11.2004 11:44 (0)