Het grote Roest topic


[ ]


Geschreven door Cornelis op 10. Januari 2007 16:08:54:

Zo. lang geleden.

LT's roesten. En dan heb ik het over de LT1. Mijn Auto is 4 jaar geleden opnieuw gespoten en in de naden komen nu al weer wat roestplekjes. De grote vraag is dan ook: wat te doen in de strijd tegen het roest?
Is het een verloren race? Of kunnen we samen zoveel tips en truuks verzinnen om de roest tegen te gaan?

Ik werk eens in de 2 jaar de plekjes bij, dat voorkomt in ieder geval doorrotten. Een goede tip lijkt me ook voor de stalen achterbumpers: zwarte tectyl erop spuiten. staat eigenlijk best aardig en je hebt er 5 jaar geen ommekijk meer naar.
verder ben ik een grootverbruiker van ML geworden, dar voorkomt verder roesten, en dit gebruik ik met name op lastig te bereiken plekken. daarna liefst nog tectyl erin.

wat doen jullie tegen het vergaan van je LT?




Antwoorden:


[ ]