Re: slot schuifdeur


[ ]


Geschreven door Pieter op 01. September 2005 20:07:48:

Antwoord op: Re: slot schuifdeur geschreven door Jan op 30. Augustus 2005 01:13:14:

>>Ik heb sinds kort een LT 28 en direct een probleempje: ik krijg de schuifdeur niet op slot, ook niet van binnenuit d.m.v. het zwarte pinnetje. Het pinnetje gaat maar halverwege. Wie weet hoe dit op te lossen?
>Beste Peter,
>Kijk eerst een of het slot goed over de borgpen aan de achterkant van de deur goed over deze pen heen gaat.
>Het is goed mogelijk dat dit niet het geval is, het lijkt dan of de deur dicht zit zo dat die op slot kan maar dit is dan niet mogelijk.
>Dit kun je zien als je in de wagen zit, de sluithaak geheel over de slotpen zit.
>Zo niet dan moet je de slotpen afstellen zo dat die weer goed sluit.
>Jan

beste Jan, ik denk dat jij het probleem geattackeerd hebt. alleen ik kan niet goed zien of de sluithaak over de slotpen heen zit vanwege het feit dat er precies op die plek een gastank ingebouwd is. Maar... na een aantal keren de deur , met enig geweld, dicht te doen ging zij `de oude dame` weer op slot. Dank, ik blijf het in de gaten houden





Antwoorden:


[ ]